Kaip miela gauti laiškelį su piešinuku ar palinkėjimu iš vaiko, anūko ar mokinio. O kai tą laiškelį laiko angeliukas, pagamintas vaiko rankytėmis, šiltesnės dovanos ir negalima įsivaizduoti. Angeliukas tinka senelių dienai ar mamos, tėčio dienai su vaiko palinkėjimais laiškelyje. Taip pat tinka advento laikotarpiui. Vaikai parašo laiškelį su gerais darbais, kuriuos padarys per advento laikotarpį, o angeliukas tai galės stebėti.

Edukacija “Angeliuko gamyba” ne tik skatina vaikų kūrybiškumą, bet ir moko atsakomybės bei pagarbos savo artimiesiems.

Edukacijos metu vaikai gamins iš siūlų ir juostų angeliukus, patys kurs jiems sparnus, aureolę, papuošimus ir galės sugalvoti vardą. Dar vaikučiai paruoš laiškelį, kuriame parašys linkėjimą ar gerų darbų sąrašą ir įdės jį į angeliuko rankytes.

Edukacija rekomeduojama vaikams nuo 6 metų. Ši veikla puikiai tinka ir specialiųjų poreikių vaikams. Užsiėmimas užtrunka apie 1-1,5 val.(priklauso nuo vaikų kiekio ir aktyvumo). Kaina mokykloms ir darželiams Vilniuje 4.50 eur vaikui, iki 10 vaikų grupei užsiėmimas 45 eur. Už Vilniaus ribų gali būti papidomas mokestis už atvykimą nuo 50 ct iki 1 eur vaikui, priklausomai nuo atstumo. Už visas detalytes ir siūlus papildomai mokėti nereikia.

Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.

Edukacijas taip pat galime pravesti lenkų ir rusų kalbomis.