Kaip miela gauti laiškelį su piešinuku ar palinkėjimu iš vaiko, anūko ar mokinio. O kai tą laiškelį laiko angeliukas, pagamintas vaiko rankytėmis, šiltesnės dovanos ir negalima įsivaizduoti. “Angeliuko gamybos“ edukacija labai tinka advento laikotarpiui. Vaikai užrašo arba nupiešia gerus darbus, kuriuos padarys per Advento laikotarpį ir įdeda laiškelį į angeliuko rankytes. O per Kalėdas galės aptarti su mokytoja ar tėveliais, kaip viskas pavyko.

Edukacijos tikslas – išmokyti atsakomybės bei pagarbos savo artimiesiems. Taip pat lavinti vaizduotę, motoriką, skatinti  kūrybiškumą. Mokyti išlaikyti koncentraciją dirbant pagal instrukcijas ir  įsitraukti į diskusiją, kuri vysto pasitikėjimą savimi.

Edukacijos metu vaikai gamins iš siūlų ir juostų angeliukus, patys kurs jiems sparnus, aureolę, papuošimus ir galės sugalvoti vardą. Dar vaikučiai paruoš laiškelį, kuriame parašys arba nupieš linkėjimą ir įdės jį į angeliuko rankytes.

Edukacija rekomeduojama vaikams nuo 5 metų. Ši veikla puikiai tinka ir specialiųjų poreikių vaikams. Užsiėmimas užtrunka apie 1-1,5 val.(priklauso nuo vaikų kiekio ir aktyvumo). Kaina mokykloms ir darželiams Vilniuje 8 eur vaikui, iki 10 vaikų grupei užsiėmimas 80 eur. Už Vilniaus ribų gali būti papidomas mokestis už atvykimą nuo 50 ct iki 1 eur vaikui, priklausomai nuo atstumo.

Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.

Edukacijas taip pat galime pravesti lenkų ir rusų kalbomis.