Oliziukas – tai mielas žmogeliukas su žolės plaukais, kuris atneš vaikams ne tik pavasario nuotaiką, bet ir laisvalaikį praturtins smagiu užsiėmimu.

Edukacijos tikslas – supažindinti vaikus su Pasaulinės Žemės dienos reikšme ir aptarti aplinkosaugos problemas. Taip pat lavinti vaizduotę, motoriką, skatinti  kūrybiškumą. Bus mokoma, kaip išlaikyti koncentraciją dirbant pagal instrukcijas ir  įsitraukti į diskusiją, kuri vysto pasitikėjimą savimi. Iš pjuvenų ir sėklų vaikai pagamins žmogeliuko galvą, kuriai užaugs žolyčių plaukai. Patys kurs žmogeliukui nosytę, ausytes, papuošimus, galės sugalvoti vardą. Oliziuko gamyba yra puiki smulkiosios motorikos mankšta, o kasdienis jo laistymas supažindina vaiką su sėklų dygimu, ugdo atsakomybės jausmą ir kantrybę.

Edukacija rekomeduojama vaikams nuo 5 metų. Ši veikla puikiai tinka ir specialiųjų poreikių vaikams. Užsiėmimas užtrunka apie 1-1,5 val.(priklauso nuo vaikų kiekio ir aktyvumo). Kaina mokykloms ir darželiams Vilniuje 8 eur vaikui, iki 10 vaikų grupei užsiėmimas 80 eur. Už Vilniaus ribų gali būti papidomas mokestis už atvykimą nuo 50 ct iki 1 eur vaikui, priklausomai nuo atstumo.

Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.

Edukacijas taip pat galime pravesti lenkų ir rusų kalbomis.