Tigriukas
Tigriukas

Mūsų ryškiaspalviai tigriukai – rankšluostukai puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems. 2 mikrofibros rankšluostukai, susukti į tigriuką. Rankšluosčio dydis: 35 cm x 50 cm. Įvairių spalvų.

not rated 5.70 Pasirinkti savybes
Tigriukas – vonios rankšluostis
Tigriukas – vonios rankšluostis

Mūsų ryškiaspalviai tigriukai – rankšluostukai puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems. 1 vonios rankšluostis, susuktas į tigriuką. Rankšluosčio dydis: 50 cm x 100 cm. Sudėtis: 100% medvilnė (550 gsm). Įvairių spalvų.

not rated 8.90 Pasirinkti savybes
Tigriukas – veido rankšluostis
Tigriukas – veido rankšluostis

Mūsų ryškiaspalviai tigriukai – rankšluostukai puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems. 1 rankų rankšluostis, susuktas į tigriuką. Rankšluosčio dydis: 30 cm x 50 cm. Sudėtis: 100% medvilnė (380 gsm). Įvairių spalvų.

not rated 3.80 Pasirinkti savybes
Velykiniai žaisliukai
Velykiniai žaisliukai

Gražiausia ir tyriausia pavasario šventė – Velykos – puikus metas prisišaukti šilumą ir džiaugsmą į savo namus. Mūsų Velykiniai žaisliukai padės sukurti jaukią atmosferą bei gerą nuotaiką Jūsų namučiuose.

not rated 2.20 Pasirinkti savybes
Gaidelis
Gaidelis

Gražiausia ir tyriausia pavasario šventė – Velykos. Tai puikus metas prisišaukti šilumą ir džiaugsmą į savo namus. Mūsų Velykinis linksmas gaidelis padės sukurti jaukią atmosferą bei gerą nuotaiką Jūsų namuose.

not rated 4.60 Pasirinkti savybes
Burbulas
Burbulas

Niekas nesustabdys artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Šventės tikrai ateis į visų mūsų namus. Taigi metas skaičiuoti nuveiktus gerus darbus, galvoti apie artimus žmones ir planuoti jiems dovanėles. O mes jums padėsime: nuostabūs, stebinantys Kalėdiniai burbulai Jūsų laukia! Įvairių … Continued

not rated 4.006.90 Pasirinkti savybes
Eglutė stalo serviravimui
Eglutė stalo serviravimui

Eglutės skirtos stalo įrankiams sudėti ir papuošti Kelėdinio stalo lėkštę. Jos pagamintos iš storo patvaraus fetro, todėl šį gaminį galėsite naudoti vėl ir vėl. Įvairių spalvų.

not rated 2.30 Pasirinkti savybes
Jautis – vonios rankšluostis
Jautis – vonios rankšluostis

Tai puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems Jaučio metų proga. 1 vonios rankšluostis, susuktas į žavingą jautį. Rankšluosčio dydis: 50 cm x 100 cm. Sudėtis: 100% medvilnė (550 gsm). Įvairių spalvų.

not rated 8.90 Pasirinkti savybes
Jautukas – veido rankšluostukas
Jautukas – veido rankšluostukas

Mūsų ryškiaspalviai jautukai – rankšluostukai puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems Jaučio metų proga. 1 rankų rankšluostis, susuktas į žavingą jautuką. Rankšluosčio dydis: 30 cm x 50 cm. Sudėtis: 100% medvilnė (380 gsm). Įvairių spalvų.

not rated 3.70 Pasirinkti savybes
Zuikis stalo serviravimui
Zuikis stalo serviravimui

Zuikučiai skirti stalo įrankiams sudėti ir papuošti Velykinio stalo lėkštę. Jie pagaminti iš storo patvaraus fetro ir yra pagražinti mediniais margučiais, todėl šį gaminį galėsite naudoti vėl ir vėl. Įvairių spalvų.

not rated 2.20 Pasirinkti savybes
Vienaragis
Vienaragis

Jei Jūsų mergaitė vienaragio fanė – šis vazonėlis ją labai pradžiugins! Vaivorykštės spalvų gėlytės iš nailoninių kojinaičių, vienaragio dekoracija ir blizgantis vazonėlis su neapsakomai žaviomis blakstienomis tiks bet kokiai progai. 3 poros nailoninių kojinaičių, vazonėlis, floristiniai papuošimai. Įvairių dydžių.

not rated 7.00 Pasirinkti savybes
Viščiukas
Viščiukas

Ryškiaspalvis viščiukas – puiki dovanėlė Jūsų artimiesiems Šv. Velykų proga. 2 mikrofibros rankšluostukai, susukti į viščiuką. Rankšluosčio dydis: 35 cm x 50 cm. Įvairių spalvų.

not rated 6.00 Pasirinkti savybes