Pati pavasariškiausia, šviesiausia ir šilčiausia šventė yra Velykos. Šios šventės simboliai be abejo spalvoti margučiai  ir aišku velykiniai viščiukai. O pagaminti viščiukai su margučiais vaikų rankytėmis, puikiai papuoš Velykinį stalą ir tikrai pralinksmins artimuosius.

Edukacija “Viščiuko gamyba” ne tik skatina vaikų kūrybiškumą, bet ir moko lietuviškų tradicijų. Iš rankšluostukų vaikai lankstys visčiukus, patys kurs jiems snapelius, skiauterę, papuošimus ir, kaip tikriems gyvūnėliams, galės sugalvoti vardą. Taip pat dekoruos Velykų atributą- margutį. Pagamintą savo rankytėmis žaisliuką-rankšluostuką galės pasilikti. O, kurį laiką pasidžiaugę, išvynios ir naudos kaip rankšluostuką.

Edukacija rekomeduojama vaikams nuo 5 metų. Ši veikla puikiai tinka ir specialiųjų poreikių vaikams. Užsiėmimas užtrunka apie 1-1,5 val.(priklauso nuo vaikų kiekio ir aktyvumo). Kaina mokykloms ir darželiams Vilniuje 8 eur vaikui, iki 10 vaikų grupei užsiėmimas 80 eur. Už Vilniaus ribų gali būti papidomas mokestis už atvykimą nuo 50 ct iki 1 eur vaikui, priklausomai nuo atstumo. Už visas detalytes ir rankšluostukus papildomai mokėti nereikia.

Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.

Edukacijas taip pat galime pravesti lenkų ir rusų kalbomis.