Žaislas sukelia vaikui įvairius jausmus: švelnumą, gerumą, rūpestingumą, o pagamintas savo rankomis – dar ir pasitikėjimą savimi.

Edukacija “Zuikučio gamyba” ne tik skatina vaikų kūrybiškumą, bet ir moko atsakingiau elgtis su negalinčiu pilnai savimi pasirūpinti gyvūnėliu. Zuikutis-dovanėlė tinka senelių dienai ar mamos, tėčio dienai su vaiko palinkėjimais laiškelyje, kuris bus sulankstytas kaip morka. Taip pat tinka ir Velykų šventėms.

Iš rankšluostukų vaikai  lankstys zuikučius, patys kurs jiems nosytes, uodegytes, papuošimus ir, kaip tikriems gyvūnėliams, galės sugalvoti vardą. Dar vaikučiai paruoš laiškelį, kuriame parašys linkėjimą ir kūrybiškai sulankstys jį kaip morką.Pagamintą savo rankytėmis žaisliuką-rankšluostuką galės pasilikti. O, kurį laiką pasidžiaugę, išvynios ir naudos kaip rankšluostuką.

Edukacija rekomeduojama vaikams nuo 5 metų. Ši veikla puikiai tinka ir specialiųjų poreikių vaikams. Užsiėmimas užtrunka apie 1-1,5 val.(priklauso nuo vaikų kiekio ir aktyvumo). Kaina mokykloms ir darželiams Vilniuje 8 eur vaikui, iki 10 vaikų grupei užsiėmimas 80 eur. Už Vilniaus ribų gali būti papidomas mokestis už atvykimą nuo 50 ct iki 1 eur vaikui, priklausomai nuo atstumo. Už visas detalytes ir rankšluostukus papildomai mokėti nereikia.

Su mielu noru atvyksime į Jūsų pasirinktą vietą ir pasistengsime, kad vaikučiai linksmai ir turiningai praleistų laiką.

Edukacijas taip pat galime pravesti lenkų ir rusų kalbomis.